Dodávateľ rastlín, ktoré nenájdete v bežných záhradníctvach                                                                                       

l cenník l home l e-mail l reklama  l       
21
 

ZÁHRADNÍCTVO

HOSTA E-SHOP
ĽALIOVKY E-SHOP

HOSTA

ĽALIOVKY

OBJEDNÁVKA         

KDE NÁS NÁJDETE

NEVIETE SI VYBRAŤ?    

MISS HOSTA SR
BONSAJ HOSTA
U NÁS DOMA
ATLAS HOST

navštívte aj...

Rebríček 

najpopulárnejších 

kultivarov Host v

USA

 

Najobľúbenejšia hosta SLOVENSKA:

2004 Halcyon

2005 June

2006 June

2007 Steined Glass

2008 Janet

2009-12 Ice Age Trail

2013 Autumns Frost

 

Hlasujete!

MISS HOSTA SR 2014

 

   

 

Stránka bola daná do prevádzky

dňa: 22. 3. 2004

Posledne upravené: 1. 12. 2013

 

 

kvety, záhradníctva, trvalky, kvetinárstva,  letničky,  okrasné, ruže, ovocie, záhrada, architektúra, garden design, tulipány, narcisy, ľalie, krušpán, skalničky, bonsaj, škôlka, lesná, les, sadenice, ovocie, vinárstvo, vinič, sadovníctvo, aranžovanie, liečivé rastliny, okrasná, zoznam, katalóg, zelenina, obilie, jačmeň, kukurica, sekací, žatva, stroj, črepník, kontajner, rašelina, zemina, substrát, traktor, stroj,  

Online Shop

Objednávky vybavujeme podľa dátumu prijatia

 

Rastliny budeme posielať na jar roku 2014 (v termíne apríl - máj podľa počasia).  Upozornenie: Máme skúsenosť, že zákazníci, ktorí si objednajú rastliny koncom marca a sú napr. 350 v poradí sa veľmi vehementne dožadujú, aby bola ich objednávka okamžite vybavená. Prosíme Vás, nenaliehajte. Najskôr vybavíme tých, ktorí si objednali rastliny v novembri, decembri... minulého roku. 

Podmienky pre objednávku

 

Obchodné podmienky

 

K cene účtujeme balné 3,32 Eur a poštovné podľa tarív kuriérskej služby. Pozri tu.

 

Spojte sa s nami včas (ešte pred sezónou - do konca marca) mailom alebo telefonicky a dohodnite si všetky podrobnosti vašej objednávky.

NAŠE RASTLINY

Rastliny pestujeme v našej záhrade na strednom Slovensku v bežných podmienkach. Nachádzame sa v nadmorskej výške cca 280 m, najchladnejší mesiac je február s priemernými teplotami -2,5 až -3,0°C a najteplejšími mesiacmi jún - august s priemernými teplotami +17 až +19°C. Zimné maximá idú do -30°C a letné maximá do +33 až +35°C.

Našou zásadou je ponúkať iba pravé kultivary a od tejto zásady nemienime v žiadnom prípade ustúpiť. V prípade, že z nejakého dôvodu stratíme istotu o aký kultivar sa jedná sú takého rastliny ponúkané za zvýhodnené ceny v produkte „Mix“. Rastliny sú v lete 2-3 krát prihnojované.  Rastliny ponúkané v katalógu majú 1-2 listové pupene a sú pripravené pre výsadbu prípadne ďalší predaj. Rastliny sú označené tak aby nemohlo prísť k zámene kultivarov.

Dodávame korene bez zeminy s 1 - 2 listovými pukmi. Vyzerajú asi takto:

Hosty zasaďte tak, aby kvetné puky boli vždy aspoň 1 - 2 cm pod zemou. Ak od nás obdržíte neskôr na jar už vyrašené rastlinky, zasaďte tak, aby koreňový kŕčok bol na úrovni, respektívne mierne (1 - 2 cm) pod úrovňou zemi.

Laliovky zasaďte tak, aby koreňový krčok bol na úrovni pôdy, resp. maximálne 1 - 2 cm hlboko. Ak sadíme ľaliovky na jar, obyčajne ešte v tom istom roku nasadia kvety.

 

0907 237 791

dana@hostazahrada.sk

 

 

Ako získať naše rastliny?

 

A. V roku 2014 bude realizovať zásielkovú službu. Objednajte si rastliny cez internet (telefonicky, emailom alebo listom) čím skôr. My vám ich pošleme na dobierku v období apríl-máj 2013.

 

B. Rastlinky si môžete kúpiť v našom záhradníctve v Žiari nad Hronom. Už od začiatku apríla budú k dispozícii v predajni hosty (50 - 60 vybraných kultivarov) a 10-15 vybraných kultivarov lalioviek.

 

Aby ste získali práve ten kultivar, ktorý chcete, objednajte si rastliny čím sklôr cez internet. Neskôr na jar už bude možno váš kultivar vypredaný...

 

 

 
   

 

Navštívte nás v Záhradníctve HOSTA na adrese Dr. Jánského  2700/33,965 01 Žiar nad Hronom  - pri nemocnici v Žiari nad Hronom. Po celý rok máme na záhonoch pomerne široký sortiment asi 50 druhov host. K dispozícii sú aj staršie rastliny. V čase od konca júna do konca augusta budeme mať v predajni aj asi 300 ks ľalioviek v cca 20-30 kultivaroch.

 

 

Všetky ceny v tomto katalógu sú konečné a vsťahujú sa na rastliny bez črepníka. V prípade, že bude rastliny nakupovať v záhradnom centre bude vám ku každej rastline pripočítaná cena črepníka a zeminy 0,3 Eur. Ceny sú vrátane DPH. Sme platcami DPH.

Takto vás budú čakať rastliny v záhradníctve:

 
 

Platnosť tohto katalógu končí 1. júna 2013.

Rastliny sú bezpečne označené a zabalené

 v balíku.

...hotovo! Už stačí len previazať balík a odniesť na poštu. 

 

 

 

 

 

 

Hemerocallis Strawbery Candy Červeno ružový kvet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kvety, záhradníctva, trvalky, kvetinárstva,  letničky,  okrasné, ruže, ovocie, záhrada, architektúra, garden design, tulipány, narcisy, ľalie, krušpán, skalničky, bonsaj, škôlka, lesná, les, sadenice, ovocie, vinárstvo, vinič, sadovníctvo, aranžovanie, liečivé rastliny, okrasná, zoznam, katalóg, zelenina, obilie, jačmeň, kukurica, sekací, žatva, stroj, črepník, kontajner, rašelina, zemina, substrát, traktor, stroj,  

 

Záhradníctvo HOSTA

Dr. Jánského 2700/33965 01

Žiar nad Hronom Slovenská Republika 

Telefón: (++421) 0907 237 791

E-mail: dana@hostazahrada.sk

URL: http://www.hostazahrada.sk

 

  TOPlist